Žij svůj život!

Září 2008

Motorkář Orlando Bloom

15. září 2008 v 19:03 | Verč@ Burkhard |  ♥Orlando Bloom♥
O britském herci Orlandu Bloomovi (31), jenž se blýskl v takových kasovních trhácích, jako jsou filmové série Pán prstenů nebo Piráti z Karibiku, je známo, že je blázen do motorek.

Na svém pekelném stroji značky BMW často vozí svou přítelkyni topmodelku Mirandu Kerr (25), která je mimo jiné tváří spodního prádla Victoria's Secret.
Ostatně vášeň pro motocykly je vlastnost, jíž si prý Orlando získal přízeň i Mirandina otce. O hvězdném páru se v uplynulých měsících spekulovalo, že je na pokraji rozchodu. Nejnovější zprávy to však vylučují. Orlando a Miranda spolu byli viděni v rybí restauraci v newyorské čtvrti Soho (kam si zřejmě dojeli na motorce) a údajně vypadali velice zamilovaně.
Sám Orlando má v posledních dnech velké plány: Chce přímo v srdci Bosny natočit film o válečném konfliktu v Sarajevu. Hrál by samozřejmě hlavní roli. Při natáčení, stejně jako při divokých jízdách na motocyklu, by si ale Orlando měl dávat pozor. Je totiž typ, kterému se zranění nevyhýbají, ba právě naopak. Na motorce si už zlomil levou nohu, zlomeninu ruky utrpěl při snowboardingu a žeber zase při filmování. Od režiséra ságy Pán prstenů Petera Jacksona (46) si za to dokonce vysloužil posměšky.


POTC- Jack Kissed a Girl (and he liked it!)

7. září 2008 v 16:00 | Verč@ Burkhard |  Jack Sparrow
Jůůů

Vyrobeno poslední BMW Z4

7. září 2008 v 10:41 | Verč@ Burkhard |  ♥auta♥
Americká továrna BMW ve Spartanburgu vyrobila poslední BMW Z4 současné generace.
BMW chce představit nový roadster Z4 na blížícím se autosalonu v Los Angeles, a tak podle plánu vyjelo minulý čtvrtek z továrny poslední z více než 9300 vozů BMW Z4, které se tu vyrobily.
Nové roadstery a kupé se zrodí v Německu, ale zaměstnanci americké pobočky se nemusí obávat o svá místa.
BMW bude dál ve Spartanburgu vyrábět nové SUV X6, po kterém je i přes současnou situaci docela slušná poptávka, a brzy k němu přibude připravovaný nástupce BMW X3.
Továrna projde investicemi za přibližně 750 milionů dolarů (12 miliard korun), aby byla na výrobu nové generace BMW X3 připravena. Většina z investic půjde na stavbu nových hal a moderních montážních zařízení. Výroba připravovaných modelů začne na jaře 2009.
Nové BMW Z4 v obou verzích bude nabízeno se čtyřválci (zatím jen ve verzích pro Evropské trhy) a možná i s dieselem, nejsilnější model Z4M dostane buď výkonnější dvakrát přeplňovaný šestiválec a nebo osmiválec z BMW M3.

Rekonstrukce na vercanet

7. září 2008 v 10:22 | Verč@ Burkhard |  ♥moje keci...♥
Tak jsem včera dělala menší rekonstrukci na vercanet. Je tam nový pozadí nový rubriky a přidala jsem oblíbený stránky *Mrkněte se snad se vám to bude líbit dneska jsem to dodělala*
Tak ahoj

Mám next blog:)

6. září 2008 v 21:00 | Verč@ Burkhard |  ♥moje keci...♥
Tak mám další blog. Už sem tam dala náký články tak jukěte...
Tady je ten vodkaz na blog papik

Co znamená ČSAD ???

5. září 2008 v 21:11 | Verč@ Burkhard |  ♥moje keci...♥
Mnozí lidé ani nevědí , čím jezdí ....
Názorný příklad je , když jezdíte autobusem.
Autobusy mají značku ČSAD ,ale víte co to znamená ???
Určitě ne Československá autobusová doprava .
Ale znamená to Čekejte Smradi Autobus Dojede.. =)


(c) Vercza 2009