Žij svůj život!

Březen 2009


Moderní popelka

22. března 2009 v 16:08 | Vercza |  filmy ke stažení
Plakát

Nahraďte ztracený střevíček mobilním telefonem a předměstí LA se může stát královstvím za devatero horami.

Seznamte se se studentkou Sam (Hilary Duff), která myje podlahy v restauraci, snaží se vyjít se svou hroznou macechou a nevlastními sestrami, a zároveň sní o tom, že odejde na univerzitu Princeton (na dokonalé místo, kdy by se stala princeznou a našla svého prince). Ale možná už svého krásného prince má. Neznámého přítele z chatu (Chad Michael Murray), se kterým se má konečně setkat na haloweenském plese.

Sam zpanikaří, když zjistí, že jejím tajemným ctitelem je nejoblíbenější kluk na škole. Může se někdo takový zamilovat do holky, která není právě "in"? Je možné, aby se pohádky staly skutečností? Určitě ano, ovšem jen pokud si Sam bude stát za svým, změní se její sen v realitu.


Simple Plan -Save you + text

3. března 2009 v 18:16 | Vercza |  SONG- Text & překlad


Medvídek - NOVA 20:00

3. března 2009 v 18:09 | Vercza |  TV Divák
Komedie ČR (2007). Tři kamarádi, kteří se znají už od školních let, se vzájemně se svými rodinami navštěvují a jejich vztahy se zdají být idylické. Málokdo z jejich okolí, včetně jejich žen, však tuší, že všichni z nich mají tajemství, která zásadně ovlivní jejich další osudy. Hrají: A. Geislerová, R. Luknár, J. Macháček a další. Režie J. Hřebejk (101 min)
Hořká komedie o manželských i jiných vztazích, v nichž nic není takové, jak se na první pohled zdá.Jirka je nepříliš úspěšný majitel galerie a jeho žena Vanda vede nepříliš prosperující cukrárnu. Ivan je ambassadorem v Itálii a je ženatý s nenápadnou Johankou. Roman je gynekolog a manžel zdánlivě ušlápnuté Anny, která ráda peče dorty s medvídkem. Často se při různých příležitostech setkávají, ať už jsou to křtiny Ivanových dětí, vernisáže výstav v Jirkově galerii nebo narozeniny některého z nich, a dalo by se říci, že jsou kamarády. Přesto se postupně ukazuje, že každý před ostatními něco tají, a postupné odhalování drobných i větších tajností či lží jejich vztahy nahlodává. Ať už jsou to nevěry, podvůdky a nepravdy, nebo jen prosté zamlčení informací. Svou roli hraje i Vandina plachá sestra Ema, která by chtěla dítě, ale bojí se navázat vztah, a tak přemlouvá nejprve Jirku, a poté Romana, nebo Slovenka Jutka, která několik let udržuje milostný poměr s Romanem a má s ním dceru Natálku. Situace se vyhrotí, když navštíví Annu a vyjde najevo, že jim Roman oběma osm let lhal a rodiče ho dokonce kryli. Obě ženy ho vyhodí a totéž vzápětí potká Jirku. Zdá se, že jen Ivan je v pohodě, přestože vyjde najevo, že jeho děti nejsou jeho, ale řidiče jeho limuzíny Dina. Mrzí ho však, že mu to nikdo z přátel neřekl. Když partnerské krize dosáhnou vrcholu, ukáže se, že silnější a odolnější jsou ženy, které je dokáží nasměrovat tak, aby naplnily jejich představy.
http://img459.imageshack.us/img459/8923/medvedxz9.jpg

Škoda Superb

3. března 2009 v 17:55 | Vercza |  ♥auta♥
Škoda Superb

Naše třída :D

3. března 2009 v 16:18 | Vercza |  Videjíčka
Tak co si o naší třídě myslíte ???
Hlasujte:)


(c) Vercza 2009